Nerazzurrët në festë! Marotta jep lajmin e madh

17:43 | 14 Janar 2019

Mouro Icardi nuk do të largohet nga Interit.

Drejtor sportiv i Interit, Beppe Marotta foli në Rai 2 për të siguruar se Mauro Icardi është në bisedime për të nënshkruar një kontratë me klubin përcjell ORAinfo.

“Tifozët mund të jenë të relaksuar, biseda e pakuptimtë nuk janë të nevojshme. Këto lloj situatash janë normale brenda një klubi të lartë, veçanërisht kur skadimi i kontratës është i afërt.

“Nuk do të ketë probleme, të dy palët duan të arrijnë një marrëveshje dhe kjo është gjëja më e rëndësishme “, ka thënë Marotta.

Pati thashetheme se Icardi do të largohet në drejtim të Realit, por duket se ai do të qëndrojë te Interi./ORAinfo/

Komento: