Nëse ndodh kjo do të shohim përballjen CR7 – Messi në Ligën e Kampionëve. – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nëse ndodh kjo do të shohim përballjen CR7 – Messi në Ligën e Kampionëve.

12:51 | 15 Mars 2019

Ka vetëm një mundësi që të shohim përballje CR7 – Messi në Ligën e Kampionëve.

Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo mund të përballen në Ligën e Kampionëve në sezonin 2018/2019.
Skuadrat e dy lojtarëve janë pjesë e çerekfinales së Ligës së Kampionëve.

Barcelona në çerekfinale do të takohet me Manchester United, ndërsa Juventus me Ajaxin.

Ronaldo dhe Messi që konsiderohen si më të mirët në histori të futbollit, kanë rivalizuar njëri-tjetrin në dhjetë vitet e fundit.

Këta të dy, mund të përballen mes vete në Ligën e Kampionëve këtë sezon vetëm në finalen e madhe të Madridit, nëse Barcelona dhe Juventus arrijnë deri atje

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!