Nëse ndodh kjo, Solskjaer do të fitojë 2 milion funte

15:54 | 24 Dhjetor 2018

Ole Gunanr Solskjaer mund të fitojë një bonus prej 2 milionë funtash nëse ai mund ta çojë Manchester Unitedin në një vend të katërt dhe të sigurojë kualifikimin e Ligës së Kampionëve, raporton Mirror përcjell ORAinfo.

Manchester Utd është aktualisht tetë pikë larg nga ajo vend kryesor vital pra i katërti dhe humbja do të kushtojë klubit më shumë se £ 40 milion.

Klubi për herë të fundit humbi një vend të Ligës së Kampionëve nën urdhrat e Louis van Gaal, duke çuar në shkarkimin e menaxherit nga posti i trajnerit./ORAinfo/

Komento: