Newcastle United – Manchester City, befasi në formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Newcastle United – Manchester City, befasi në formacionet zyrtare

20:51 | 29 Janar 2019

Do të zhvillohet ndeshja mes Newcastle United – Manchester City.

E për këtë ndeshje janë publikuar tashmë edhe formacionet zyrtare.

Neëcastle do të jenë nikoqirë të “Citizens” në xhiron e 23-të të Premireligës.

Mysafirët konsiderohen si favoritë për tri pikët e këtij takimi, dhe pritet ta ngushtojnë në vetëm një pikë diferencën me Liverpool.

Guardiola do të tentojë ta thyej rekordin e Mourinhos, për më së shumti fitore brenda 100 ndeshjeve të para.

Ndeshja do të fillojë në ora 21:00. Më poshtë iu sjellim formacionet zyrtare.


Newcastle:

Man City:

Komento: