Nexhat Daci dhe gruaja e Arianit të lodhur e të zbehur pranë trupit të pajetë të Arianit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nexhat Daci dhe gruaja e Arianit të lodhur e të zbehur pranë trupit të pajetë të Arianit

10:47 | 27 Janar 2019

Nexhat Daci ditën e djeshme humbi djalin e tij të vetëm, Arian Dacin.

Ariani humbi jetën nga një ortek i borës në Brezovicë, shkruan ORAinfo.

Ai ishte Zëvëndësministër i Diasporës, por jo shpeshherë e kemi parë pranë babait të saj.

Një lajm të tillë, padyshim se Nexhat Daci dhe mbarë familja e tij e kanë përjetuar shumë rëndë.

E gjendja e tyre e rëndë mund të shihet edhe në një foto të shëputur nga homazhet qe po bëhen, pranë trupit të pajetë të Arianit./ORAinfo/

Komento: