Neymar bllokon yllin e madh të transferohet në “Santiago Bernabeu” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Neymar bllokon yllin e madh të transferohet në “Santiago Bernabeu”

23:37 | 12 Shkurt 2019

Ardhja e Neymar mund të bllokojë çdo mundësi për Eden Hazard që të transferohet në Real Madrid këtë verë, raporton Don Balon përcjell ORAinfo.

Presidenti i Madridit, Florentino Perez, është i njohur të ketë çmuar arritjen e yllit të PSG në Bernabeu për Hazardin dhe beson se të dy lojtarët janë të papajtueshëm.

Pra, nëse Perez me sukses e transferon Neymar nga PSG-së, Hazard nuk do të ketë interes të Madridit për të përfunduar lëvizjen e tij të ëndrrës në kampionët evropianë./ORAinfo/

Komento: