Neymar – Chelsea, po ndodh ajo qe nuk e ka pritur askush! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Neymar – Chelsea, po ndodh ajo qe nuk e ka pritur askush!

08:23 | 12 Shkurt 2019

Një lëvizje e papritur pritet të ndodh gjatë afatit kalimtar verorë.

Neymar mund ta ndihmojë Chelsean në afatin e verës.

Ylli brazilian me shumë gjasë do të transferohet te Real Madridi në afatin e verës, përcjell lajmi. net

Me transferimin e Neymar në Santiago Bernabeu, i bije që Eden Hazard nuk do të lëvizë nga Chelsea.

Real Madrid është duke shikuar opsionin më të mirë për sulmin e tyre, andaj duket se braziliani po prin bindshëm ndaj belgut.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!