Neymar i bën thirrje PSG:Transferojeni këtë lojtar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Neymar i bën thirrje PSG:Transferojeni këtë lojtar

10:14 | 15 Maj 2019

Neymar e do Coutinhon te PSG.

Neymar po përpiqet të bindë skuadrën e tij Paris Saint-Germain për të transferuar, Philippe Coutinho, përcjell ORAinfo.

Dyshja braziliane ka një miqësi të ngushtë dhe është i etur të luajë së bashku me njëri-tjetrin në nivelin e klubit.

Coutinho tashmë është i lidhur me një largim nga Barcelona në të ardhmen e afërt dhe Neymar shpreson që ylli i ish-Liverpoolit të ndjekë rrugën e tij në largimin e Camp Nou për kryeqytetin francez./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!