Neymar shokon të gjithë me vendimin e fundit

00:00 | 11 Maj 2019

Neymar ka ndryshuar mendjen për të ardhmen e tij dhe ka pranuar se dëshiron të larohet nga Paris Saint-Germain raporton le10sport.

Ylli i Brazilit më herët u përflitet për një largim nga klubin pasi e kuptoi se do të ishte e vështirë të përputhej me pagat e tij diku tjetër, përcjell ORAinfo.

Sidoqoftë, betejat e PSG në Evropë, së bashku me lojën e tyre të dobët në javët e fundit, e kanë lënë të përshtatshme për një dalje nga klubi edhe një herë./ORAinfo/

Komento: