Nga ndërhyrjet e tepërta, Zanfina nuk po njihet më – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nga ndërhyrjet e tepërta, Zanfina nuk po njihet më

22:43 | 27 Maj 2022

Zanfina Ismaili, është emër shumë i njohur, ani pse ka kohë që atë nuk e kemi parë në ekrane.

Ajo, vite më parë ka konfirmuar se është larguar nga profesionin si këngëtare, e po i përkushtohet profesionit të saj si juriste, shkruan ORAinfo.

Jeta e saj, lidhjet dhe natyrisht edhe pamja e saj është komentuar shumë nga mediat dhe audienca që e përcjellë atë.

Me kalimin e viteve, ajo ka pësuar shumë ndryshime në pamje, ku zakonisht vëmendjen më të madhe kanë marrë buzët e saj të fryera.

Nga shumë ndryshimet që ka bërë, Zani nuk po njihet./ORAinfo/

Komento: