Nga pushimet, Learta tregon trupin e saj si “peshk” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nga pushimet, Learta tregon trupin e saj si “peshk”

19:43 | 30 Qershor 2022

Ajo është njëra nga personazhet më të komentuara të show-bizzit.

Learta Jakupi, është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, prandaj është gjithmonë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ani pse është shumë e angazhuar në punën dhe udhëheqjen e biznesit të saj, ajo gjithmonë gjen kohë edhe për relax.

Së fundmi ajo përmes një disa fotove në rrjetet e saj sociale, ka treguar se prapë ka shkuar në pushime.

E veshur me një fustan të zi, ajo ka treguar edhe një se është më në formë se kurrë./ORAinfo/

Komento: