Nga Reali po largohet ylli 700 milionësh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nga Reali po largohet ylli 700 milionësh

19:29 | 19 Janar 2019

Santiago Solari nuk i ka punët mirë me Iscon.

Mesfushori thuhet se është i pakënaqur në Santiago Bernabeu dhe dëshiron të largohet, e Manchester Cityn dhe Arsenalin janë skuadrat që po e monitorojnë situatën e tij përcjell ORAinfo.

Shanset e tij për të bindur Solari për ta lënë atë të luajë më shpesh duket të pakta, megjithatë, pasi trajneri nuk dëshiron ta fusë atë në ekip .

Spanjolli po bën që pjesa tjetër e ekipit të luajë keq dhe të duket e mërzitur në dhomën e veshjes, vetëm duke rritur gjasat e largimit nga kryeqyteti spanjoll./ORAinfo/

Komento: