Ngjarja e rëndë në Prishtinë, policia jep detaje të reja për dy të vdekurit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ngjarja e rëndë në Prishtinë, policia jep detaje të reja për dy të vdekurit

20:17 | 05 Shtator 2019

Ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Prishtinë.

Pak kohë më parë ka ndërruar jetë edhe personi i dytë që ishte lënduar sonte të Lagjja e Spitalit, në Prishtinë.

Në QKUK kanë treguar se personi i dytë që ka vdekur është M.Rafuna, 47 vjeçar.

Nga QKUK kemi pranuar informatën se ka ndërruat jetë viktima e dytë e rastit që ka ndodhur në rrugën Muharrem Fejza në Prishtinë.
Viktimat janë:

B.M mashkull 39 vjeç dhe

M.R mashkull 47 vjeç.

Ndërkohë që Policia e Kosovës ka thënë se ende nuk dihen motivet që çuan deri te ngjarja e rëndë në lagjen “Mati 1” në kryeqytet, dëshmitarët thonë se aty janë përfshirë familjet Rafuna dhe Mehmeti.

Komento: