Ngjarje e rëndë në Ferizaj, e godet vëllaun, kjo është gjendja e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ngjarje e rëndë në Ferizaj, e godet vëllaun, kjo është gjendja e tij

11:24 | 17 Janar 2019

Një ngjarje mjaftë e rëndë ka ndodhur në qytetin e Ferizajt.

Një person është kapur në Ferizaj, pasi që i njëjti ka goditur me një mjet vëllain e tij.

Vellau i tij ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!