Ngjarje e rëndë në Gjakovë: 12 vjeçarja goditet nga bageri për vdekje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ngjarje e rëndë në Gjakovë: 12 vjeçarja goditet nga bageri për vdekje

09:28 | 02 Korrik 2019

Bageri godet për vdekje 12 vjeçarin nga Gjakova.

Një i mitur ka ndërruar jetë pasditen e djeshme pas lëndimeve që mori nga goditja e një automjeti të rënd në fshatin Skivjan të Gjakovës.

Indeksonline mëson se 12 vjeçari G.Shoshi u godit aksidentalisht nga një bager i cili kalonte rreth shtëpisë së tij.

Vogëlushi i ndjerë u dërgua me shpejtësi në ambulancë mirëpo s’arriti t’i shpëtojë plagëve të marra.

Rasti në fjalë është konfirmuar edhe nga autoritetet e sigurisë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!