Ngjarje e rëndë në Gjilan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ngjarje e rëndë në Gjilan

14:49 | 11 Shkurt 2019

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Gjilan.

Një person i moshës 25-vjeçar është gjetur i varur në banesën e tij në Gjilan.

Burimet e Gazetës Express brenda policisë tregojnë se personi në fjalë është i vitit të lindjes 1993 dhe është gjetur sot në banesën e tij i varur me litar.

Kështu që, dyshimet e para për këtë rast janë se është kryer vetëvrasje.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!