Ngjarje e rëndë në Prishtinë, dalin detaje rreth rastit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ngjarje e rëndë në Prishtinë, dalin detaje rreth rastit

11:11 | 02 Qershor 2019

Një ngjarje mjaftë e rëndë ka ndodhur dje në Prishtinë.

Një person është goditur me mjet të ftohtë.

Raportohet se për shkaqe ende të panjohura viktima është goditur nga një person i panjohur.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, njofton pk.

“Raportohet se për shkaqe të panjohura viktima mashkull K-Shqiptar është goditur nga një i person i panjohur i cili më pas është larguar në drejtim të panjohur. Viktima ka pësuar lëndime të rënda dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!