Ngjarje shumë e rëndë në Prishtinë, kjo është gjendja e të miturit

10:30 | 21 Janar 2019

Ngjarje mjaftë e rëndë ka ndodhur në Prishtinë.

Një i mitur është lënduar me një mjet nga i dyshuari po ashtu i mitur.

Sipas njoftimit të policisë, ngjarja ka ndodhur në rrugën “Eqrem Çabej” të shtunën mbrëma.

Si pasojë e lëndimeve të marra, viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimin në prani të prindit dhe avokatit është liruar në procedurë të rregullt.

Komento: