Ngjarje tragjike: 12 vjeҫarja humb jetën në pishinë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ngjarje tragjike: 12 vjeҫarja humb jetën në pishinë

13:36 | 01 Shtator 2019

Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Turqi.

Një vajzë 12 vjeçare ka humbur jetën në Bodrum të Turqisë pasi e njëjta derisa ndodhej në pishinë u tërhoq nga pompa e ujit.

Vogëlushja Alice Alyssova mbeti nën ujë për rreth 15 minuta derisa arritën ta tërhiqnin së bashku me një pjesë të pompës, shkruan newsfounded.com

Kjo ngjarje e tmerrshme ndodhi më 18 gusht në Hotelin Sunhill. Mysafirët thanë se në kohën e aksidentit në pishinë nuk kishte asnjë roje të vetme të shpëtimit.

Nëna e viktimës thotë se shtatë persona tjerë dhe burri i saj kanë arritur të thyejnë tubin së bashku dhe të tërheqin vajzën nga pishina.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!