Nihani shtatzënë? Ju befason me përgjigjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nihani shtatzënë? Ju befason me përgjigjen

14:53 | 13 Qershor 2019

Neslihan Atagul është aktorja shumë e njohur dhe e pëlqyer turke.

Ndonëse luajti në shumë filma e serialer është roli i ‘Nihanit’ në serialin ‘Kara Sevda’ ajo që e bëri shumë të njohur si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Nihani është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private sidomos tani pas martesës.

Ajo po komentohet shumë edhe për një shtatzëni të mundshme, mirëpo, aktorja i ka mohuar të gjitha duke thënë se është e interesuar vetëm në karrierën e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!