Nipi i saj ka ditëlindjen, shikoni ҫfarë bën Egzona për të, vëllaun e kunatën

12:04 | 10 Maj 2019

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të pëlqyera të publikut kosovar.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, por më aktive është Egzona.

Sot përmes një postimi ajo e ka uruar nipin e saj për ditëlindje, si dhe ka etiketuar kunatën e vëllaun e saj./ORAinfo/

Komento: