Nis festa! Ja kush po e bartë fanellën kuqezi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nis festa! Ja kush po e bartë fanellën kuqezi

22:59 | 08 Shkurt 2019

Milan njofton se nuk ka hequr dorë nga ylli meksikan, Hector Herrera.

Sipas Sport Mediaset, Milani ka bërë një hap të rëndësishëm përpara për Herrera, ndërsa po punojnë për të gjetur një marrëveshje me agjentin e tij Gabriel Moraes përcjell ORAinfo.

28-vjeçari do t’i apelojë Rossonerëve pasi që kontrata e tij do të skadojë në fund të sezonit, ndërsa problemet e tyre në mesfushë janë dokumentuar mirë.

Inter dhe Roma duket se po udhëheqin garën për Herrera, por transmetuesi beson se Diavolo mund të përfitojë nga pasiguria e rivalëve të tyre në nivelin e bordit./ORAinfo/

Komento: