Nis festa në Madrid, Zidane po e sjellë yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nis festa në Madrid, Zidane po e sjellë yllin e madh

23:06 | 15 Mars 2019

Kthimi i Zinedine Zidane në Real Madrid ka bërë që klubi të vendosë interesin e tyre në Neymar, raporton AS.

Ish-sulmuesi i Barcelonës, i cili aktualisht është në Paris Saint-Germain, ka qenë prej kohësh i lidhur me një transferim te Los Blancos, përcjell ORAinfo.

Braziliani ka kohë që është në listën e dëshirave të Santiago Bernabeu. Mbetet të shihet se Zidane do të arrijë që ta transferojë Neymarin në verë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!