Nis festa në “San Siro”, ylli i madh i thotë “PO” Milanit

08:59 | 06 Maj 2019

Futbollisti ,Allan Saint-Maximin dëshiron të sigurojë një transferim te AC Milan këtë verë, raporton Calcio Mercato.

22-vjeçari ishte afër të zbarkonte në San Siro në janar dhe gjigantët italianë janë informuar për të nisur një tjetër ofertë për nënshkrimin e tij në fund të sezonit, përcjell ORAinfo.

Arsenali gjithashtu ka mbajtur sytë në Saint-Maximin, i cili ka shënuar gjashtë gola në 31 paraqitje Ligue 1 për Nice këtë term./ORAinfo/

Komento: