Nis festa! Ylli i madh po zbarkon në “San Siro” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nis festa! Ylli i madh po zbarkon në “San Siro”

16:28 | 13 Shkurt 2019

Në ditët e fundit të janarit, gjatë sezonit të dimrit të tregut, Milani u përpoq të transferonte një sulmues.
Në fund ai nuk bëri asgjë, por sigurisht në pikëpamje të verës së ardhshme kuqezinjtë do të kthehen për të forcuar edhe më shumë skuadrën e tyre. Në planet e Leonardos është një super-lojtar.

Allan Saint-Maximin, një sulmues që Rossonerët kanë ndjekur në seancën e dimrit dhe nuk e kanë ndërmend të heqë dorë nga ajo përcjell ORAinfo.

Milano dhe Nice, do të takohen për të vazhduar për të trajtuar fatin e Saint-Maximin.

Rossonerët duan për të mbyllur marrëveshjen sa më shpejt të jetë e mundur, pasi që qëllimi është që të bllokohet Saint-Maximin, në mënyrë që ekipet si PSG apo tjetër Premier League nuk mund të prishin marrëveshjen Rossonerëve./ORAinfo/

Komento: