Nis mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, bojkotohet nga LDK dhe Vetëvendosje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nis mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, bojkotohet nga LDK dhe Vetëvendosje

12:23 | 12 Korrik 2019

Kryesia e Kuvendit të Kosovës ka nisur mbledhjen e saj.

Në të po marrin pjesë pos kreut te Kuvendit, Kadri Veselit edhe Xhavit Haliti nga PDK, Aida Dërguti nga PSD si dhe një përfaqësues i komuniteteve.

Dy partitë tjera opozitare LDK e VV e kanë bojkotuar këtë mbledhje.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!