Nis pushimet Shpat Kasapi, po e shoqëron gruaja më e rëndësishme për të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nis pushimet Shpat Kasapi, po e shoqëron gruaja më e rëndësishme për të

23:32 | 20 Gusht 2019

Është ndër këngëtaret me të dashur për publikun shqiptar.

Këngëtari Shpat Kasapi ka zgjedhur bregdetin shqiptar për të pushuar.

Atë po e shoqëron e ëma, deputetja e LSDM-së në kolalicioni i qytetarët në Kuvendin e Maqedonisë Veriore’, shkruan lajmi.

Sa i përket jetës private Shpati nuk është shumë i hapur për mediat e publikun në përgjithësi.

Ai madje e ruan me shumë xhelozi këtë pjesë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!