Një 17-vjeçar vdiq në një vetaksident në Tiranë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një 17-vjeçar vdiq në një vetaksident në Tiranë

23:31 | 22 Maj 2023

Një 17-vjeçar vdiq në një vetaksident në Tiranë

Një 17-vjeçar ka humbur jetën sot rreth orës 22 e 30 në Tiranë si pasojë e një vetaksidenti.

Sipas policisë, Sh.V. derisa ishte duke e drejtuar automjetin ka dalë nga rruga dhe është përplasur me anësoret e rrugës, raporton Tvklan.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Komento: