Një 53 vjeçar gjendet i vdekur në trotuar, ja çfarë thotë policia – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një 53 vjeçar gjendet i vdekur në trotuar, ja çfarë thotë policia

09:41 | 22 Nëntor 2021

Nje 53-vjecar eshte gjetur i pajete sot ne rruge ne Kombinat. Ngjarja ndodhi rreth orës 06:30, në Kombinat, në trotuar është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune shtetasi P. G., 53 vjeç.

Paraprakisht dyshohet vdekje natyrale.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Komento: