Një baba shembullor si Luizi, ja çfarë bënë për vajzën e tij

09:47 | 17 Qershor 2024

Luizi dhe Kiara pak muaj me parë janë bërë prindër të një vajze që kanë emëruar Luna Mari.

Andaj çifti po i shijon ditët me vajzën e tyre, shkruan Kosovarja.

Një veprim i Luizit ka marrë vëmendjen e ndjekësve teksa këngëtari shihet duke i bërë gjiro me makinë Lunës.

Mesa duket këtë e bënë për të qetësuar vogëlushen dhe për të shijuar kohën babë e bijë bashkë.

Komento: