Një bel holle si Arta Nitaj, kështu shfaqet joshëse në imazhet e reja – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një bel holle si Arta Nitaj, kështu shfaqet joshëse në imazhet e reja

12:45 | 26 Qershor 2022

Arta Nitaj shfaqet joshëse në imazhet e reja.

Modelja e njohur shqiptare, Arta Nitaj është çdo herë në fokus të mediave rozë dhe fansave të saj për postimet që bën në rrjetet sociale.

Bukuroshja nga Peja që numëron mbi 300 mijë ndjekës vetëm në Instagram sjell imazhe nga më të ndryshmet e që kryesisht janë provokuese.

Njëjtë ka vepruar edhe së fundmi, kur ajo solli disa fotografi në të cilat vëmendjen morën format e saj të tonifikuara për të cilat edhe njihet më së shumti.

Për daljen e radhës, Arta zgjodhi një bluzë të zezë elegante dhe të shkurtër ndërsa ishte kryesisht e tejdukshme.

Pjesën lartë zeshkania e përshtati me pantallona të bardhë dhe të gjerë, ndërsa dukjes i shtoi aksesor ari dhe flokët e gjata i binin mbi supe.

“Takimi yt”, ka shkruar Arta në mbishkrim që u pasua nga komente të shumta nga ana e admiruesve të saj.
Ndërkohë, rikujtojmë që projekti i saj i fundit ishte paraqitja në videoklipin e dy artisteve të njohura, Dafina Zeqiri dhe Kida “Luje belin”.

Komento: