Një bionde si Afrona, do ta ‘ҫmend’ Bleron me pamjen e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një bionde si Afrona, do ta ‘ҫmend’ Bleron me pamjen e fundit

00:08 | 04 Gusht 2020

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Edhe në foton e fundit ajo po duket tejet e bukur dhe duket se do t’a ‘shkri’ Bleron me këtë pamje./ORAinfo/

Komento: