Një bukuroshe e rrallë, Adelina i ‘shkrinë’ të gjithë me imazhet e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një bukuroshe e rrallë, Adelina i ‘shkrinë’ të gjithë me imazhet e fundit

23:08 | 23 Shtator 2020

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nënë e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Së fundi, ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet shumë joshëse.

E sapo dal nga frizerka, Adelina mahnitë me pamjen e saj. /ORAinfo/

Komento: