Një burrë gjendet pa shenja jetë në rrugë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Një burrë gjendet pa shenja jetë në rrugë

10:57 | 11 Maj 2019

I shtrirë në rrugë, gjendet pa shenja jete një burrë në Shtime.

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Shtime eshtë gjetur një trup i pajetë. Bëhet fjalë për një burrë, rasti i tij po hetohet nga policia, ndërsa ngajrja e rëndë është raportuar nga një kalimtar i rastit.

Trupi i viktimës është dërguar për obdukim.

Njoftimi i plotë i policisë:

Shtime 10.05.2019-15:34. Është raportuar se në lokacionin në fjalë nga një kalimtar i rastit është gjetur një trup i pa jetë.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë policore si dhe ekipi mjekësor të cilët kishin konstatuar vdekjen e viktimës mashkull K/Shqiptar.

Me urdhër të prokurorit të shtetit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar nga njësitë relavante.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!