Një femër gjendet pa shenja jete në dalje të Prishtinës

12:24 | 22 Dhjetor 2018

Një femër është gjendur pa shenja jete.

Mbrëmë pas mesnatës është gjetur një trup i pajetë i një gruaje te ura që lidh Prishtinën dhe Obliqin.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur që trupi i pajetë është gjetur rreth orës 01:20 pas mesnatës, ndonëse ende dihet shkaqet që kanë ardhur deri të humbja e jetës së saj.

Komento: