Një femër hidhet nga ura në Shkup – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Një femër hidhet nga ura në Shkup

22:14 | 13 Maj 2019

Një 32-vjeçare është hidhur nga ura në Shkup

Një femër e moshës 32 vjeçare është hedhur nga mbikalimi hekurudhor në bulevardin “Treta
Makedonska Brigada”, afër ambulantes “Prolet”, në Shkup.

Rasti ka ndodhur sot pas dite, rreth orës 18.

Ajo është dërguar në emergjencë.

Burime nga spitali kanë thënë se 32 vjeçarja është gjallë./zhurnal

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!