Një femër me fat si Leonora, pranoi dhuratën më të bukur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një femër me fat si Leonora, pranoi dhuratën më të bukur

17:22 | 12 Janar 2021

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar pranoi si dhuratë një palë syze shumë të bukura./ORAinfo/

Komento: