Një femër punëtore si Teuta, shikoni ҫfarë po bën tani

18:31 | 26 Shkurt 2019

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka.

Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sukseset me serialin e ri nuk po ndalen, shikueshmëria e tij vetëm sa shkon e rritet.

Kështu Teuta po vazhdon të punojë dhe ka paralajmëruar episodin e ri të serialit.

Duket se ajo nuk e ka ndërmend të ndalet./ORAinfo/

Komento: