Një femër zhduket në Pejë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një femër zhduket në Pejë

10:11 | 30 Maj 2020

Zhduket një femër në Pejë.

Një femër nga Peja është larguar dje nga shtëpia rreth orës 15:00, ndërsa ende nuk dihet vendndodhja e saj.

Për rastin janë njoftuar Policia e Kosovës të cilët kanë nisur hetimet.

“Rr. Mbreti Zog, Pejë 29.05.2020 – 15:00. Është raportuar se vik.tima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe ende nuk dihet vend ndodhja e saj. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e policisë.

Komento: