Një fshat në Gjakovë përfshihet nga zjarri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një fshat në Gjakovë përfshihet nga zjarri

20:01 | 26 Shkurt 2020

Në Gjakovë është përfshirë nga zjarri një fshat.

Fshati Qerim në Gjakovë është përfshirë nga zjarri.

Në anën tjetër, në vendngjarje është parë prezenca e policisë së Kosovës dhe prezencë e shtuar e zjarrëfikësve.

Janë publikuar pamje nga vendi i ngjarjes.

Komento: