Një grua gjendet e vdekur në Zveçan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Një grua gjendet e vdekur në Zveçan

12:17 | 06 Korrik 2019

Gjendet pa shenja jete një grua në Zveçan.

Policia e Rajonit të Mitrovicës së Veriut dje kanë gjetur një serbe pa shenja jete në Zveçani.

Ajo është gjetur në një shtëpi që besohet të jetë e saja.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

‘Është raportuar se është gjetur pa shenja jete një trup femre shtetase Kosovare /Serbe e cila dyshohet të jetë pronarja e shtëpisë. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion”, thuhet në raport.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!