Një javë pasi ndërroi jetë, vjen reagimi i parë prekës i gruas së Arianit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një javë pasi ndërroi jetë, vjen reagimi i parë prekës i gruas së Arianit

14:11 | 03 Shkurt 2019

Javën e kaluar si pasojë e rënies së një orteku ndërroi jëtë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte edhe djali i vetëm i akademikut dhe ish-kryparlamentarit, Nexhat Dacit, përcjell ORAinfo.

Ariani la pas vetes gruan dhe dy fëmijët.

E sot, erdi reagimi i parë i gruas së tij, e cila ka shkruajtur fjalët më të dhimbshme për Arianin./ORAinfo/

Komento: