Një ‘kukull’ si vajza e Afërditës, shikoni si është zbukuruar sot

19:00 | 09 Maj 2019

Afërdita Demaku është këngëtarja kosovare e që u bë tejet e njohur që në paraqitjen e parë.

Me zërin e saj të veçantë arriti të bëhet tejet e pëlqyer në publik, përcjell ORAinfo.

Talentin për muzikën duket se ajo e trashëgoi edhe tek vajza e saj, Dona e cila është bërë po aq e njohur sa edhe nëna e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet që sapo ka dalë nga frizerja dhe po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: