Një kunatë si Learta, zgjodhi fustanin më madhështor për Engjin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një kunatë si Learta, zgjodhi fustanin më madhështor për Engjin

21:00 | 14 Dhjetor 2019

Engjëllusha Salihu dhe Learta Jakupi janë dy emra tejet të përfolur në publik e media rozë.

Ato u bënë të njohura si vajza dhe reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Që të dyja janë shumë të përfolura sidomos për raportin që kanë me njëra tjetrën.

Sot, Learta ka publikuar një foto ku shihet se ka zgjedhur fustanin më të bukur për Engjin.

E Engji po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: