Një lokal digjet në Fushë Kosovë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një lokal digjet në Fushë Kosovë

12:08 | 16 Nëntor 2020

Digjet një lokal në Fushë Kosovë.

Të shtunën është djegur një lokal në Fushë Kosovë.

Sipas ankuesit zjarri ka ndodhur në rrethana të panjohura, teksa shuarja e tij është bërë nga zjarrfikësit.

“Fushë Kosovë 14.11.2020 – 23:00. Është raportuar se në rrethana të panjohura në zjarr është përfshirë lokali i viktimës m/k. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe zjarrfikësit të cilët kanë shuar zjarrin”, është bërë e ditur në njoftimin 24-orësh të PK-së.

Komento: