Një ‘mal me para’, ja sa mijë euro i ka kushtuar ky fustan Luana Vjollcës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një ‘mal me para’, ja sa mijë euro i ka kushtuar ky fustan Luana Vjollcës

15:58 | 27 Shtator 2020

Fustani i Luana Vjollcës kushton më shumë se 5 mijë euro.

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, kujdeset gjithmonë që të duket sa më seksi dhe me stil para publikut.

Ajo për veshjet shpenzon shuma jo të vogla parash, e fustani i kuq me të cilin u paraqit në emisionin e saj kushton më shumë se 5 mijë euro.

Në fakt çmimi i tij është 5.490 euro. Ishte faqja “ËhatTheyËearin” në Instagram që e kanë publikuar.

Ndryshe Luana përveç me moderim nuk po ndalet edhe duke punuar për këngë të reja. Ajo ka filluar të bëhet e suksesshme edhe në muzikë.

Komento: