Një nënë e ‘ҫmendur’ si Elita, shikoni ҫfarë frizure i ka bërë djalit të saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një nënë e ‘ҫmendur’ si Elita, shikoni ҫfarë frizure i ka bërë djalit të saj

20:16 | 24 Dhjetor 2019

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo ka publikuar një foto të Zërit, ku shihet se i ka bërë një frizurë dhe ai po duket shumë i ëmbël./ORAinfo/

Komento: