Një nënë me stil si Kaltrina, kaq bukur është veshur ajo sonte – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një nënë me stil si Kaltrina, kaq bukur është veshur ajo sonte

20:15 | 23 Dhjetor 2019

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur dhe atraktive./ORAinfo/

Komento: