Një nënë përvëluese, Elita Rudi shkon të frizerka vetëm me bikini! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një nënë përvëluese, Elita Rudi shkon të frizerka vetëm me bikini!

10:22 | 21 Maj 2022

Elita Rudi, është moderatorja e njohur që bëri bujë të madhe me lidhjen e saj me reperin, Gjiko.

Lidhja e saj u komentua aq shumë, saqë Elita pothuajse ishte çdo ditë pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Dashuria e tyre u forcua, kur në jetë erdhën dy fëmijët e tyre, Zëri dhe Bota.

Krahas kujdesit për dy fëmijët e saj, Elita shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto nga salloni i ondulimit.

Ajo që bie në sy është se Elita të frizerka ka shkuar e veshur me një bluz të shkurt të ngjashme me bikini.

Në këtë pamje ajo po duket një nënë përvëluese. /ORAinfo/

Komento: