Një nënë si Egzona, shikoni fustanin që ka bërë për vajzën e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Një nënë si Egzona, shikoni fustanin që ka bërë për vajzën e saj

22:15 | 17 Gusht 2019

Ajo është një prej nuseve më të pëlqyera të estradës.

Egzona Muqiqi u bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, përcjell ORAinfo.

Atë e gjejmë përherë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se ia veshur vajzës fustanin më të bukur të dyqanit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!